Dodany: 2013-06-25 10:40:50

 

Nie ten człowiekfilm Nie ten człowiek to film, który pokazuje, że polskie filmy maja jeszcze w sobie jakąkolwiek nadzieję, którą zostawiają swojemu widzowi.

 

film Nie ten człowiek to film, który pokazuje przede wszystkim jak bardzo może nasze życie dziwnie się ułożyć jeśli jednego choćby dnia pojawimy się w odpowiednim czasie i odpowiedniej porze. Film nie ten człowiek to film, który opowiada o tym, jak ludzie dziś w swoim świecie mocno są zamknięci, często nie widząc tego, co się wokół nich dzieje, nie wiedzą tez jak to się dzieje, że ich życie przecieka im przez palce.

 

Film nie ten człowiek to filmy online komediowy, który jednak jest swego rodzaju ironią, którą wyłapie każdy kto potrafi i na co dzień w życiu wyłapać taka ironię i to, jak zachowują się ludzie. filmy hd polskie i filmy online to wciąż rzadkość, jednak ten film w takiej wersji z całą pewnością polecamy miłośnikom dobrego kina. filmy 3d przy takiej fabule nie mają raczej szans, choć wielu wypowiada się, że taki polski film powinien dostać swoja ersję w 3dżeby można było pochwalić się takim filmem,bo dawno nie powstało nic dobrego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nie ten człowiek
Nick: