Dodany: 2013-05-09 12:13:46
 

RevengeSeriale online muszą być oparte na silnym motywie, który przemawia do większości. Najlepiej kiedy tym motywem jest coś z pogranicza psychologii i życiowych kłopotów. To sprawia, że seriale online stają się pełnokrwiste.

 

Mają jakiś wyraz a jest on niezbędny do stworzenia wrażenia jakiemu mają ulegać widzowie. W serial Revenge jesteśmy świadkami tego jak główna bohaterka powraca po latach w rodzinne strony wraca jednak jako zupełnie inna osoba pod zmienionym nazwiskiem. Dlaczego? Bo szuka zemsty na ludziach, którzy zniszczyli jej ojca w sądzie wskutek postawienia mu nieprawdziwych zarzutów, które pogrążyły go w sądzie i sprawiły, że musiał odsiedzieć niesłusznie duży wyrok.

 

Fabuła serial Revenge jest bardzo prosta aczkolwiek ciągnie się już przez kilka sezonów. Fakt, że główna bohaterka serial Revenge powraca po dekadzie do rodzinnych stron jest już zastanawiający. Mimo wszystko wątki jakie widzimy w serial Revenge nie sprawiają, że ogląda się je z prawdziwą przyjemnością. Serialowi brakuje konkretnego wyrazu i sprecyzowania.Dodaj nowy komentarz do artykułu Revenge
Nick: