Dodany: 2013-05-09 12:10:57

 

New GirlSeriale online to rzadko kiedy produkcje zaspokajające oczekiwania widzów. Większość tego co trafia do seriale online może naprawdę zanudzić na śmierć bardziej ambitnego widza.

 

Do takich należy serial New Girl jego fabuła jest naiwna i prosta. Dziewczyna mieszka z czterema lokatorami a wszyscy z nich to faceci. Otoczona nimi szuka pocieszenia po tym jak właśnie niedawno rzucił ją piękny model. Dla kobiet takie przeżycia to coś niesamowitego i trudnego tak przynajmniej wmawia nam serial New Girl. Przygody jakie przydarzają się bohaterom serial New Girl są niecodzienne i mogą zaskoczyć są jak w każdym tego typu serialu dosyć głupie i mało śmieszne. Jak na serial komediowy to serial New Girl nie odstaje do reszty produkcji tego typu.

 

Jest wszystko co być powinno w typowym i nudnym amerykańskim serialu o miłości i humorze. Wszystko w jednym miejscu naraz może to nieraz sprawić, że sytuacja przestaje się wydawać ciekawa. Zbyt duże poczucie humoru w tych sytuacjach sprawia, że odbiór serial New Girl pogarsza się i staje się mniej śmieszny i poważny.Dodaj nowy komentarz do artykułu New Girl
Nick: