Dodany: 2013-05-09 12:08:51

 

Beauty and the BeastSeriale online i opowieści i miłości to często jedno i to samo zdarzają się wyjątki od tej reguły, ale większość tego co należy do seriale online wiąże się zawsze w mniejszym lub większym stopniu z miłością w tle. Uczucia potrafią wpływać na nasze samopoczucie i to jak się zmienia nasze życie.

 

Opowieść jaką jest serial Beauty and the Beast nie należy do typowych opowieści miłosnych. Bohaterka serial Beauty and the Beast to młoda pani detektyw, która postanawia wykorzystać wraz ze swoją partnerką narzędzia i wiedzę do rozwiązania zagadki z przeszłości. Pragnie ona bowiem odnaleźć kogoś z przeszłości.

 

Jest to osoba, która uratowała ją wiele lat temu przed śmiercią, niestety jej matka zginęła. Od tego momentu akcja serial Beauty and the Beast zawęża się do tego jednego wątku okazuje się, że uratował ją lekarz, który od lat ukrywa się przed światem a to za sprawą przede wszystkim swoich nietypowych zachowań. Lekarza dręczą ataki dzikości wskutek, których zamienia się w wilka i cechuje go sierść oraz utrata kontroli nad sobą. O kolejach losu tej dwójki opowiada serial Beauty and the Beast .

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Beauty and the Beast
Nick: