Dodany: 2013-05-09 11:53:39

 

Rodzinka.plTematy z życia wzięte to co lubi większość widzów telewizyjnych a także seriale online. Bohaterowie z seriale online często przypominają nam nas samych kiedy widzimy ich w konkretnych życiowych sytuacjach jakie mogą przydarzyć się nam samym. seriale online to coś dla każdego na każdy humor.

 

W serial Rodzinka.pl jesteśmy poprzez to, że stanowimy grupę widzów świadkami życia jakie toczy się w jednej z polskich rodzin. Można być świadkiem tego życia z pierwszego planu szkoda tylko, że w serial Rodzinka.pl wszystko toczy się w sposób standardowy choć wydaje się sztuczne. A to za sprawą tego, że bohaterowie serial Rodzinka.pl są zbyt dobrze poukładaną rodziną. Na tym obrazku coś nie gra większość polskich rodzin ma naleciałości patologiczne i nie jest wolna od złych zachowań czy uzależnień.

 

Prowadzi to do zaburzenia życia rodzinnego. Obraz wykreowany w serial Rodzinka.pl jest obrazem czysto życzeniowym to iluzja idylla jaka nawet w najlepszych rodzinach nie ma racji bytu. Brak poważnych kłopotów sprawia, że obraz jest mało realny, ale przyjemnie się go ogląda.Dodaj nowy komentarz do artykułu Rodzinka.pl
Nick: