Dodany: 2013-05-09 11:47:06

 

Pamiętniki wampirówSeriale online często zajmują się plotkami. To one są głównymi bohaterami seriale online czy to mniej czy to w bardziej zawoalowanej formie. Niestety większość serial jest błaha i trywialna mimo tego cieszy większość osób niezmiernie.

 

Jednym z takich seriali jest serial Pamiętniki wampirów jego akcja toczy się w współczesnym świecie opanowanym pól na pół przez wampiry i ludzi. Dzielą się między sobą w walce i jeden świat, jedną planetę i rzeczywistość. Walka o to może przynieść wiele korzyści strat. Fabuła serial Pamiętniki wampirów jest kontrolowana przez plotki, ponieważ głównym motywem przewodnim serialu są relacje jakie łączą wampiry z ludźmi i między sobą. Wynikają one z uczuć jakie pojawiają się między tymi postaciami miłość wywołuje tu wiele walk i sporów.

 

Dochodzi jeszcze wątek władzy, ale jest on bardzo słabo i mało realnie przedstawiony. Przez cały czas oglądania serial Pamiętniki wampirów można odnieść wrażenie, iż jest to epicka opowieść a przynajmniej na taką jest wzorowana. Fabuła serial Pamiętniki wampirów może wydać się dziwna, ale ma swoją wartość dla fanów wampirów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Pamiętniki wampirów
Nick: