Dodany: 2013-03-07 11:03:20
 

Dziennik nimfomankiNimfomania to choroba, jednak wciąż w naszym społeczeństwie nie mówi się o tym, jak o innych przypadłościach, które również są zakorzenione głęboko w głowie. film Dziennik nimfomanki to przede wszystkim poruszenie tematu, który do tej pory był skrzętnie ukrywany.

 

Film ten pokazuje to, czego często się boimy z racji tego, że po prostu tego nie znamy, stąd nasz urojony strach. Film ten podobnie jak seriale online poruszające tabu – znajduje swoich zwolenników, ale i przeciwników, którzy twierdzą, że takie wywlekanie przypadłości na które nie mamy wpływu , a które są gorszące nie należy do celowych.

 

seriale online, jak i film Dziennik nimfomanki, mają za zadanie zainteresować, ale w przypadku tego filmu poznać również sytuację od tej strony, od której zazwyczaj nie poznajemy takich historii, a więc od strony osoby, która przezywa tę chorobę i musi się z nią zmierzyć. seriale online jak i filmy tego typu to również nowe doświadczenie dla widza, który poszerza swoje horyzonty, dzięki między innymi takim właśnie sytuacjom i takim filmom, które pokazują coś zupełnie innego, odmiennego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dziennik nimfomanki
Nick: