Dodany: 2013-03-07 10:47:37

 

Bitwa pod Wiedniemfilm Bitwa pod Wiedniem to film, który opowiada o kawałku historii, która nam Polakom jest bardzo dobrze znana. Jak sama nazwa filmu mówi – opowiada o bitwie pod wiedniem, kiedy to imperium osmańskie zaatakowało Wiedeń, a władza uciekła.

 

film Bitwa pod Wiedniem ma w sobie przede wszystkim masę wątków historycznych, masę okoliczności, które doprowadziły do rozpętania się wojny. seriale online, które też często traktują o takich sprawach nijak się mają do filmu, który został zrobiony z dużą pompą i przede wszystkim ciekawą obsada. seriale online nie oddają w pełni tego, co działo się w tamtych czasach w Wiedniu.

 

Film ten jest jednak czymś ciekawszym, lepszym, czymś co poprawia nie tylko samopoczucie nasze – Polaków pokazując kawał dobrej historii, ale również tradycyjnie już w takich historiach znajdują się też wątki miłosne, które ożywiają ten film i sprawiają, że wiemy, że te sytuacje mogły być prawdziwe, mogły mieć takie zakończenie i tak mogło to wyglądać naprawdę. Filmy historyczne mają to do siebie, że chętniej je oglądamy, bo wiemy, że to filmy, które coś wnoszą do naszego życia, coś lepszego, coś pouczającego, prawdziwego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bitwa pod Wiedniem
Nick: