Dodany: 2013-03-07 10:45:00

 

Parkerfilm Parker to przede wszystkim opowieść o tym, jak zły staje się na chwilę dobry jednak tylko po to by dokonać zemsty.

 

Sam jednak w tym co robi stara się być najlepszy i co najważniejsze, nigdy nie krzywdzi tych, którzy na to nie zasługują. film Parker to film opowiadający o złodzieju, który ma swoje zasady i nigdy nie doszło do żadnej wpadki. Do czasu, kiedy jego wspólnicy postanawiają oszukać go tym samym pracując bez niego nad wielkim skokiem. seriale online kryminalne i przygodowe – podobnie jak ten film parker mają to do siebie, że wciągają każdego widza, który razem z bohaterami filmu zaczyna walczyć o to, o co oni walczą i działać dla dobra tego, co zostało ustalone.

 

seriale online jak i filmy, które mają tą samą tematykę – opowiadają najczęściej o zemście, strzelaninie i podchodach, w które bawią się obie strony sporu. Filmy takie, jak i seriale online mają również zawsze ciekawe przesłanie, które należy wyłapać spośród wątków pozostałych. Film ten należy potraktować jako coś co wymaga również analizy treści, tak by nie zlała nam się jedynie sama strzelanina, a poboczne wątki gdzieś uciekły.Dodaj nowy komentarz do artykułu Parker
Nick: