Dodany: 2013-03-07 10:38:55

 

Movie 43film Movie 43 to film opowiadający o tak naprawdę kilku historiach, które łączy jedno – wszystkie, niezależnie od tego, jaki mają morał – są tak dziwaczne i tak przesiąknięte amerykańską głupotą, że ciężko właściwie powiedzieć o czym jest ten film.

 

Film ten jak serial online kręcone przez Amerykanów, którzy nie wiedzą do końca jak poradzić sobie z gwiazdami na planie – pozwalają na wszystko i tak formułą sam się tworzy. Film ten podobnie jak te seriale online ciągnie się historiami, przeplata z wieloma postaciami i ich problemami. Film jest stworzony z pewnością po to, by bawić prostotą, ale oglądając ten film zastanawiamy się, czy chodziło o prostotę, czy raczej prostactwo.

 

film Movie 43 można rzeczywiście obejrzeć, jeśli mamy ochotę na film nie wytężający naszego umysłu szczególnie, jednak to, co najważniejsze – to fakt, że film ten jest filmem masowym, który nie uderza już tak odbiorcy, nawet tego masowego. Nawet masowy odbiorca wie już czym jest kino, a czy nagrana dla zabawy seria, która nie ma żadnego przesłania, a i humor często jest już nieco naciągany, często nawet niesmaczny. Filmy i seriale online tego typu są jednak czymś co warto mieć na uwadze, choćby po to by wyrobić sobie zdanie na ten temat i na temat kina amerykańskiego.Dodaj nowy komentarz do artykułu Movie 43
Nick: