Dodany: 2013-01-08 11:25:30

 

Nacja wampirówFilmy online to kino na poziomie o ile dobry reżyser weźmie się za ten temat. W filmy online mamy wiele kasowych hitów, w tym również z grona science fiction. Moda na tego typu filmy przeminęła już dawno, mimo tego od czasu do czasu pojawia się surrealistyczna wizja katastrofy z kosmosu lub ze świata zmarłych.

 

W film Nacja wampirów mamy wszystko naraz takiego filmu jeszcze nie było, tutaj ludzie współpracując z wampirami muszą stawić czoła zagrożeniu jakim są potwory rodem z kosmosu. Cała akcja dzieje w odległej przyszłości, bardzo dalekiej do naszych obecnych realiów.

 

Przyszłość nie jest tu głównym bohaterem jest tylko tłem do pokazania niesamowitych efektów specjalnych. Wojny toczone na laserowe zabawki są tu na porządku dziennym. Fabuła nie jest wciągająca, a raczej bardzo nudna. Gdyby nie efekty specjalne to film należałby do grona mało interesujących inicjatyw filmowych. Filmy gatunku science fiction nie grzeszą wątkami fabularnymi, ich siła wynika raczej z ogromu efektów specjalnych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Nacja wampirów
Nick: