Dodany: 2013-01-08 11:19:06
 

Niezwykłe życie Timothy GreenaFilmy online to często kino masowe, masowy widz ma bardzo wiele gustów. Kluczem do stworzenia niezapomnianego filmu, który przebije się przez konkurencje z grona filmy online jest oryginalność.

 

Masowym widzem jest np. rodzina, podczas długi i zimowych wieczorów dobrze jest usiąść przed ekranem i obejrzeć film w spokoju.

O cieple życia rodzinnego opowiada film Niezwykłe życie Timothy Greena. Mamy tu małżeństwo, które bardzo stara się o dziecko. Spisują na kartce cechy swojej upragnionej pociechy i zakopują je w ziemi, tak by nikt nie mógł jej już wydobyć.

 

Po jakimś czasie w ich nudnym życiu pojawia się nieco rozrywki jaką wprowadza do filmu pojawianie się chłopca. Jego pojawienie się wprowadza sporo zamętu i komplikuje losy naszych bohaterów. Dziecko jest oryginalne i niezwykłe. Przykuwa uwagę otoczenia i samych rodziców. Zagadka jego oryginalności staje się przedmiotem zainteresowania fabuły filmu. Jej rozwiązanie jak zawsze przychodzi na sam koniec, warto poczekać, pełno tu śmiechu i nietypowych zagrań..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Niezwykłe życie Timothy Greena
Nick: