Dodany: 2013-01-08 11:09:17

 

Step Up 4 RevolutionFilmy online to kino na poziomie dla przeciętnych widzów. Zdecydowana większość produkcji znajdujących się pomiędzy filmy online nie jest zachwycająca. Taniec wydaje się tematem błachym i łatwym do poruszenia oraz przedstawienia.

 

Nic bardziej mylnego o tym przekonali się twórcy film Step Up 4 Revolution, to już czwarta i jak na razie ostatnia odsłona tanecznych przygód młodzieży. Taniec jest tu pokazany nie jako rozrywka, ale jako sposób na życie i pokazanie siebie. Osobowość bohaterów i emocje jakie nimi kierują są tu pokazane na wiele sposobów.

 

Charyzmatyczność bohaterów wypływa z ich ruchów i stylu bycia, jest niepowtarzalna i unikatowa. Każdy jest inny tu jak i w poprzednich częściach filmu miłość jest motywem przewodnim filmu. Taniec staje się tłem do pokazania całej historii, mimo tego jest go tu naprawdę dużo, sceny pełne akrobacji i efektownych wymachów nogami są na porządku dziennym. Można nimi zainteresować każdego nawet najbardziej nieusatysfakcjonowanego amatora scen tanecznych.Dodaj nowy komentarz do artykułu Step Up 4 Revolution
Nick: