Dodany: 2013-01-08 11:05:55

 

Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2Filmy online nastawione są na główną grupę komercyjną, czyli młodzież w wieku od lat 16 do najwyżej 40. filmy online to kino przyciągające uwagę młodzieży w czasie kiedy nie ma imprez. Trudno tu jednak znaleźć coś innego niż romanse i przygodówki.

 

To łączy w sobie jeden z lepszych filmów ostatnich czasów z tego gatunku czyli film Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2. Jest to druga ostatnia część z zamykającej całą historię o wampirach.

 

Tutaj nasi bohaterowie czyli zakochana w wampirze nastolatka i wampir zakochany w nastolatce znowu stają naprzeciw nieznanego zagrożenia. Do tej pory musieli rozwiązywać mniejsze kłopoty, ale teraz ryzykują jak nigdy. Wiadomo, że ostatnia część musi przebić poprzedni pod każdym względem, efekty specjalne służą do tego celu jak najlepiej. Okraszone są sporą dozą romansu i wątków pobocznych. Dla osób nie zainteresowanych tego typu tematami film wyda się nudny i zbyt długi. Nie ma sensu na niego iść jeśli nie jest się fanatykiem całej sagi i nie marzy się o romansie stulecia, albo nawet tysiąclecia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2
Nick: