Dodany: 2013-01-08 11:03:14
 

Mroczny Rycerz PowstajeFilmy online to często kontynuacje znanych i lubianych hitów kina. Tak jest w przypadku film Mroczny Rycerz powstaje, to tegoroczny nabytek filmy online.

 

Jest to niesamowicie zapętlona historia przygód Batmana, ostatnia już z całego cyklu zapoczątkowanego tytułem Batman początek. Tym razem na przeciw Batmana staje napakowany osiłek Bane, kobieta kot, i kilku skorumpowanych wysoko postawionych osób a także kilka osób nie zdemaskowanych przez głównego bohatera. W takim otoczeniu nie trudno o poważne kłopoty, nawet śmiertelnie poważne, Batman tym razem musi stawić czoła zagrożeniu pochodzącemu z kilku stron.

 

Nie będzie to łatwe, poruszanie się po tak grzązkim gruncie jest zadaniem wysoce odpowiedzialnym i wymagającym. Bohaterowie tej odsłony to bardzo charyzmatyczne postacie, w poprzednich częściach było ich niewiele a teraz każdy wydaje się mieć osobowość i nie zawsze wiadomo jaka jest jego prawdziwa twarz. Na odkrycie tych zagadek Batman będzie potrzebował nieco czasu. Rozwiązanie nie przyjdzie samo, praca nad sobą jaką będzie musiał wykonać Batman wprawi w osłupienie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Mroczny Rycerz Powstaje
Nick: