Dodany: 2012-12-19 13:20:50

 

HomelandSeriale online są produkcjami na najwyższym poziomie. Często nawet hollywodzkie produkcje ustępują lub są równe temu co prezentują swoim poziomem seriale takie jak serial Homeland.

 

seriale online rzadko kiedy dobrze się sprzedają jeśli są dramatami wyjątkiem jest serial Homeland. Tu mimo dramatycznej opowieści mamy uznanie widzów, poza tym sporo jest wysokich ocen przyznawanych przez kolejne komisje filmowe. W serial Homeland bohaterem jest weteran wojny w Iraku, po powrocie do kraju próbuje ułożyć sobie życie w normalnych warunkach.

 

Nie jest to takie proste zwłaszcza kiedy pewna pani detektyw postanawia udowodnić mu, że wcale nie jest tym za kogo się podaje. Twierdzi, że on nie żyje. Akcja jest bardzo skomplikowana, pełna niespodzianek i zawirowań w każdej sekundzie dzieła. Dramat jest tu naprawdę spory, nie jest łatwo udźwignąć ten ciężar. Po obejrzeniu każdego odcinka nie będziemy mieli dobrego humoru to nie jest film, który poprawi nasze samopoczucie. Trzeba być odpornym psychicznie, żeby nie poddać się nastrojowi jaki panuje w serialu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Homeland
Nick: