Dodany: 2012-12-19 13:15:55

 

Guys with KidsSeriale online są bardzo dobrą rozrywką dla ludzi w młodym wieku, choć czasem traktują o tematach od których młodzi woleliby uciec. seriale online wersji familijnej to dla młodych rodziców nieraz temat zbyt bliski.

 

Chcą uciec przed telewizorem od nudnego dnia codziennego, teraz mają możliwość pośmiania się z tego co ich otacza w serial Guys with Kids. Bohaterowie serial Guys whit Kids to trzech młodych mężczyzn wychowujących dzieci, każdy z nich jest nieco inny jeden jest niezbyt rozgarnięty a drugi jest samotnym ojcem po rozwodzie i uczy dzieci w sposób daleki od norm.

 

Trzeci jest tym, który panuje nad sytuacją, ma ustatkowane życie, żonę i dzieci nie jest specjalnie mądry, ale na niefrasobliwą dwójkę w zupełności wystarczy. W serial Guys with Kids, mamy bardzo wielu bohaterów zajmujących się przede wszystkim dziećmi, ale za wszelką cenę chcą być luzakami i dlatego wiodą nieco młodzieżowy tryb życia, który nieco nie sprzyja wychowywaniu dzieci. Troska o małolaty pozostaje na pierwszym miejscu.Dodaj nowy komentarz do artykułu Guys with Kids
Nick: