Dodany: 2012-12-19 13:06:50

 

Fringe: Na granicy ŚwiatówSeriale online często lubią łączyć w sobie dwa gatunki lub dwie strony. W seriale online przewija się wiele wątków związanych ze światem nauki i kryminalistyki. W serial Fringe: Na granicy Światów widzimy jak te dwa siaty łączą swoje siły po to by rozwiązywać kolejne zagadki kryminalistyczne.

 

Nie są to zwykłe zagadki, to mocno skomplikowane sytuacje w które wmieszane są siły nadprzyrodzone. Ponad naturalne zjawiska potrafią zawrócić w głowie toteż pani detektyw zazwyczaj samodzielna musi poprosić o pomoc geniusza i jego syna. Połączenie takich sił daje w rezultacie serial Fringe: Na granicy Światów. W serial Fringe: Na granicy Światów to trio podążą przez całe Stany Zjednoczone w poszukiwaniu zjawisk nadprzyrodzonych i wyjaśnianiu ich genezy.

 

To jak powstają ma ogromne znaczenie dla całej przyszłości świata, może wpływać na kształtowanie się rozmaitych sytuacji i zmianę biegu wydarzeń na trwałe. O wielka odpowiedzialność, ale dzielne trio daje radę niebezpieczeństwom. Do kompletu brakuje tu jeszcze magii i czarowników.Dodaj nowy komentarz do artykułu Fringe: Na granicy Światów
Nick: