Dodany: 2012-12-19 12:56:52

 

Doctor WhoSeriale online czasem osadzone są w klimacie science fiction. Wiele produkcji z grona seriale online odnosi sukcesy w gatunku science fiction. W serial Doctor Who mamy bardzo bogatą bazę dziwacznych wydarzeń i potworów prosto z kosmosu.

 

Kosmos jest tu źródłem zła, wszystko przez niedobrych kosmitów. W serial Doctor Who mamy młodą ekspedientkę w sklepie odzieżowym, pewnej nocy ożywają manekiny i usiłują ją zabić, przerażona dziewczyna zostaje uratowana przez tajemniczego doktora. Jak się potem okaże tytułowy doktor jest przybyszem z innego wymiaru i przybył na Ziemię by uratować ją przed zagładą z kosmosu.

 

Tak wygląda akcja w serial Doctor Who, później wszystko się zmienia nabiera większego dramatyzmu i zaczynają się wyjaśniać następne tajemnice tkwiące od dawna w kolejnych cząstkach i etapach w serial Doctor Who. Fabuła tego jakże przeciętnego serialu jest niesamowicie nierealna i mało wciągająca, serial istnieje od 2005 roku i widowni nie podbił. Wszystko brzmi totalnie nierealnie i mało ambitnie.Dodaj nowy komentarz do artykułu Doctor Who
Nick: