Dodany: 2012-12-19 12:49:28

 

CooperSeriale online to coś w czym każdy się odnajdzie. seriale online są wyjątkową kompozycją, służącą do zabawiania widzów na całej linii. Każdy znajdzie coś w swoim stylu pasującego do niego. W serial Copper widzimy głównego bohatera, który jest weteranem drugiej wojny światowej.

 

Teraz po powrocie do Ameryki poszukuje żony. Jest irlandzkiego pochodzenia, w celu znalezienia żony udaje się do niebezpiecznych dzielnic imigrantów i tam próbuje natrafić na jakieś informacje. To jego zadanie, nie zawsze udaje mu się zdobyć jakąś informację o tym opowiada serial Copper. W serial Cooper nie brakuje ryzyka i niebezpiecznych akcji, podejmowane są niebezpieczne inicjatywy, naraża swoje życie po to by zdobyć najmniejszą nawet informację.

 

To historia miłości, wojennych schorzeń, i oczywiście sensacja, w takich miejscach można natrafić na różne przygody większość z nich bardzo niebezpieczna i mogła skończyć się dla niego bardzo źle. Na nudę nie można narzekać oglądając tą produkcję, pełno tu też dramatu i do czasu do czasu wzruszeń.

 .Dodaj nowy komentarz do artykułu Cooper
Nick: