Dodany: 2012-12-19 12:46:16

 

CastleSeriale online i kryminalne wątki to prawdziwie udany duet, widzowie nie oderwą oczu od ekranu aż do samego końca, będą czekać na rozwikłanie zagadki. W seriale online zbrodnia zazwyczaj pojawia się prędzej czy później, to nieodłączny element.

 

Pozwala in nam na skupienie uwagi widza i pełną koncentrację jego uwagi na jednym elemencie, potem można to wykorzystać do odwrócenia uwagi jak iluzjonista i zaskoczyć widza. W serial Castle tak właśnie się postępuje, pozwala to na zbieranie coraz szerszej rzeszy zwolenników wokół serial Castle. W serial Castle główny bohater pisze kryminały, w pewnym momencie ktoś zaczyna zabijać osoby dokładnie tak jak opisuje on to w swojej książce.

 

Tym tropem podążą pewna pani detektyw z wydziału kryminalnego, a pisarz postanawia jej pomóc. Nie wzbudza to jej zachwytu, wręcz przeciwnie ma go dosyć. Ich współpraca może przysłużyć się dla dobra śledztwa w stopniu nieodzownym. Dlatego też ich współpraca jest kontynuowana. Pierwsze wrażenie z czasem się zaciera i bohaterowie radzą sobie coraz lepiej.Dodaj nowy komentarz do artykułu Castle
Nick: