Dodany: 2012-12-19 12:41:27

 

BossSeriale online rzadko kiedy zajmują się tematem władzy, polityka jest tym obszarem dla seriale online, który jest jakby zakazany. Nikomu nie wydaje się, że polityka może być zabawna albo dramatyczna, a to wcale nie prawda.

 

Mimo tego w serial Boss podjęto próbę pokazania tego świata z drugiej strony czyli nie z perspektywy wyborcy, ale z perspektywy burmistrza. W serial Boss główny bohater jest burmistrzem Chicago, ma problem, jest chory na śmiertelną i nieuleczalną chorobę układu nerwowego.

 

Nikomu nie mówi o swoich problemach boi się, ze jego kariera legnie w gruzach i źle skończy. Martwi się też o przyszłość rodziny, to główne motto i wątek fabularny w serial Boss. Cała akcja toczy się wokół tego jedynego wątku w pracy wszyscy się domyślają, ale sami nie wiedza czego widzą, że coś nie gra, ale nie są pewni co. Problem wiedzy jest tu zbyt duży, do przeskoczenia, jak długo uda mu się trzymać wszystko w niepewności, jak będzie to wpływało na jego relacje z innymi, jak potoczy się jego kariera, jaki wpływ na niego będzie miała choroba.Dodaj nowy komentarz do artykułu Boss
Nick: