Dodany: 2012-12-19 12:36:12

 

Ben and KateSeriale online to często opowieści o relacjach między ludźmi często bardzo trudnych relacjach. W seriale online jest bardzo wiele produkcji o przyjaciołach, kolegach, ale rzadko kiedy o rodzeństwie. W serial Ben and Kate mamy siostrę i brata, są już dorośli i są przeciwieństwami.

 

Brat jest typowym marzycielem, siostra to twardo stąpająca po ziemi kobieta, samodzielna ma dziecko na utrzymaniu córkę. Wychowuje ją samotnie, w pewnym momencie jej brat postanawia jej pomóc i tu zaczyna się serial Ben and Kate. Wprowadza się do niej i postanawia odciążyć w domowych obowiązkach.

 

Po cichu każde z nich liczy na to, że uda mu się przekonać drugie do swojego spojrzenia na siat, u siostry jest to spowodowane kolejami losu, brat jest taki od urodzenia. W serial Ben and Kate akcji nie zabraknie a wszystko urozmaica jeszcze obecność córki jego siostry, dzieci potrafią czasem niebywale namieszać. W tym serialu udało im się to w sposób wyjątkowy, oryginalny, wszyscy z czasem wiążą się ze sobą bardzo mocno.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ben and Kate
Nick: