Dodany: 2012-12-19 12:32:02

 

Akta DresdenaSeriale online to nieraz połączenia kilku gatunków w jeden. W ten sposób często powstają unikalne seriale online. Takim jest bez wątpienia serial Akta Dresdena, w tym serialu głównym bohaterem jest tytułowy Dresden to prywatny detektyw, ale nie jest to zwyczajny tropiciel.

 

Ma nadprzyrodzone zdolności, dzięki nim widzi więcej i wie więcej wykorzystuje to dla dobra śledztwa i w ten sposób pomaga ludziom. Taki ma sposób na życie, to jego metoda na podbicie świata. Idzie mu dobrze toteż może liczyć na solidne wypłaty i pochwały. Policja nawiązuje z czasem z nim współpracę i detektyw zaczyna wspierać wymiar sprawiedliwości w nierównej walce. Taka pomoc jest policji zawsze na rękę.

 

W pierwszym odcinku serial Akta Dresdena widzimy jak detektyw rozwiązuje zagadkę śmierci gangstera i jego dziewczyny. W serial Akta Dresdena jest mnóstwo przemocy i niebezpieczeństwa, ale wszystko pokazane zostało w sposób bardzo przyjemny, nie wywołuje on u nas torsji czy nieprzyjemnych reakcji. Wygląda to na nieco relaksacyjne kino, sięgające po szerokie grono widzów.Dodaj nowy komentarz do artykułu Akta Dresdena
Nick: