Dodany: 2012-12-19 12:30:41

 

1000 złych uczynkówSeriale online czasem występują pod postacią animacyjnych serii. Animowane seriale online to często wcale nie produkcje przeznaczone dla dzieci. To coś dla dorosłych, zastosowane tylko drobną zmianę środka wyrazu.

 

W przypadku serial 1000 złych uczynków postawiono przede wszystkim na grafikę. W serial 1000 złych uczynków mamy do czynienia z wysłannikami piekła, posłanymi na ziemię po to by grzeszyć i kusić w ten sposób mają doprowadzić do upadku całej planety i rodu ludzkiego.

 

Klęska nie wchodzi tu w grę, muszą przynieść szatanowi jakieś szczytne trofeum, w tym wypadku może nim być zwabiona na drogę grzechu dusza. Serial 1000 złych uczynków jest komedią, nieco zbliżoną do South Park lub Władców Much, w polskim wykonaniu komedia animacyjna nie wygląda najlepiej trzeba to otwarcie przyznać. Bohaterowie serialu więcej czasu tracą na przeszkadzaniu sobie nawzajem niż wykonywanie swojego głównego zadania. Główne zadanie to przecież ciągnięcie do grzechu. Nie każdemu to wychodzi i się udaje, najgorsi są surowo karani przez szatana.Dodaj nowy komentarz do artykułu 1000 złych uczynków
Nick: