Dodany: 2012-12-19 12:29:19

 

2 Broke GirlsSeriale online mają w swoich zakamarkach wiele komediowych produkcji. W gronie seriale online najczęściej pojawiają się produkcje komediowe. W wypadku serial 2 Broke Girls, główne bohaterki stają w obliczu bardzo trudnej sytuacji, muszą podjąć pracę.

 

Ten pomysł przywodzi je do restauracji w której dostają zatrudnieni jako kelnerki tak się poznają. Nie podoba im się obecna praca, pragną ją zmienić i postanawiają razem oszczędzać to to by założyć cukiernię. Tak zaczyna się akcja w serial 2 Broke Girls. Bohaterki serial 2 Broke Girls mają bardzo trudne zadanie do rozwiązania, jego spełnienie wymaga dużego samozaparcia i mobilizacji często ponad ich obecne siły i możliwości.

 

Jakby tego było mało praca stale dorzuca im nowych wyzwań stawianie temu czoła nie jest łatwe. Nic samo nie przychodzi dla dwóch dziewczyn bez pieniędzy jest to trudne zadanie. Ich próby radzenia sobie z tym wszystkim można zobaczyć w serialu i podziwiać, bo to czasami bardzo zabawna historia. Nie jest to hitowy serial, nie ma docelowego odbiorcy, temat nie brzmi przekonująco i ciekawie.Dodaj nowy komentarz do artykułu 2 Broke Girls
Nick: