Dodany: 2012-10-26 13:41:43
 

Merida walecznaNiektórzy z nas wcale nie przepadają za obrazami takimi jak film Marida waleczna – będącym jednocześnie filmem animowanym. Nie oznacza to równocześnie, że nikt prócz najmłodszych tego typu filmów oglądać nie będzie.

 

Prawdziwi kinomaniach z cała pewnością nie przegapią tego jakże doskonale oddającego losy ludzkie w innych regionach europy w minionych wiekach, zwłaszcza jeśli akcja dzieje się w Szkocji, przeniknionej walkami z potworami oraz obroną królestw. Główna bohaterka Marida, to niesforna szesnastoletnia dziewczyna, która dowiaduje się od swojej matki, że wkrótce zostanie mężatką.

 

Oczywiście, aby zrobić na słość matce organizuje turniej w którym uczestniczą kandydaci do jej ręki. Można się oczywiście spodziewać, że taka sytuacja będzie powodować wiele zabawnych scen z których film Merida waleczna słynie. Podobnie zresztą jak w innych filmach animowanych które możemy zobaczyć poprzez filmy online w internecie, gdzie śmiechu jest co nie miara. Niestety od kilku tygodni kinematografia w dziedzinie filmów animowanych, które prezentują filmy online mocno się ociąga. Dlatego też film Marida waleczna pozostaje jako antidotum na nudę.Dodaj nowy komentarz do artykułu Merida waleczna
Nick: