Dodany: 2012-10-26 13:38:14

 

TedBardzo rzadko się zdarza, aby w filmach pełnometrażowych występowały pluszowe misie. Oczywiście nie oznacza to wcale, że nie mogą co skrzętnie podkreślają filmy online, na których możemy zobaczyć najnowszą komedię, gdzie właśnie występuje obok głównego bohatera – człowieka główny bohater jeśli chodzi o film Ted.

 

Marzeniem głównego bohatera jeśli chodzi o film Ted jest oczywiście to aby jego najlepszy przyjaciel – pluszowy miś ożył. Jednak jak to zwykle bywa – mówią „uważaj czego sobie życzysz, bo Twoje marzenie może się spełnić”. I tak właśnie dzieje się w tej przezabawnej komedii jaką jest film Ted, która splata losy dwóch przeciwstawnych charakterów. Nie trudno więc domyślić się, że film Ted to mieszanka wybuchowa, której wystarczy tylko iskra aby eksplodowała.

 

Owe sytuacje mamy praktycznie na każdym kroku. To jest jednak właśnie zabawne w tej prezentowanej poprzez filmy online komedii fantastycznej, która z całą pewnością będzie bawić aż do samego końca. Chcesz przekonać się, że jest to prawda? Wybierz się do najbliższego kina a się o tym przekonasz.Dodaj nowy komentarz do artykułu Ted
Nick: