Dodany: 2012-10-26 13:36:24

 

StoneDla niektórych produkcje takie jak film Stone to nic nowego i nadzwyczajnego, gdyż oglądamy je zawsze, kiedy mamy tylko na to ochotę. Jednak nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że akurat połączenie trzech gatunków sprawia, że film Stone to produkcja tak różna od swoich poprzedników.

 

Ten dramat psychologiczny splata w sobie losy dwóch mężczyzn, wydawać by się mogło z dwóch różnych i przeciwstawnych sobie światów, kuratora sądowego oraz skazańca, którego zadaniem jest przekonanie tego pierwszego do tego, iż nadaje się on do przedwczesnego zwolnienia z więzienia.

 

I jak to zwykle bywa losy tych dwóch mężczyzn, które dobitnie prezentuje film Stone z czasem postępu akcji zaczynają się coraz bardziej gmatwać co możemy zobaczyć chociażby poprzez zwiastuny prezentowane poprzez filmy online. Dzięki poznaniu tych kilkunastu scenek w nie przekraczających kilku minut filmikach możemy odpowiedzieć sobie na pytanie czy lepiej oglądać najlepsze filmy poprzez filmy online czy też znacznie lepiej wybrać się do kina.Dodaj nowy komentarz do artykułu Stone
Nick: