Dodany: 2012-10-26 13:24:25

 

To tylko sexNikt nie ma wątpliwości co do tego, że gwiazdy estrady coraz częściej pojawiają Siena szklanym ekranie. Doskonałym tego dowodem jest wyprodukowany w 2011 roku film To tylko sex, gdzie mamy możliwości obserwacji jednego z gwiazd nastolatek Jusitna Timberlake’a w popisowej komedii romantycznej.

 

Oczywiście jak produkcje tego typu, to również partnerować mu musi kobieta. W tej roli Mila Kunis. Jak to jest jednak obalać mity, a przynajmniej próbować film To tylko sex jest najlepszym tego dowodem. To właśnie tam wybieramy się w ekscytującą podróż, pełną niespodzianek i nie konwencjonalnych sytuacji w których znajdują się główni bohaterowie.

 

A z cała pewnością ich nie zbraknie oglądając film To tylko sex chociażby jeśli mowa o zwiastunach prezentowanych przez filmy online. To właśnie dzięki nim mamy możliwość poznania perypetii głównych bohaterów, którzy tak pozornie doskonale opierają się scenom z komedii romantycznych. Nie przypuszczają jednak co czeka na ich wspólnej drodze. Nie chcesz wydawać na próżno pieniędzy? Zajrzyj na filmy online i przekonaj się sam, że ta komedia jest warta zobaczenia.Dodaj nowy komentarz do artykułu To tylko sex
Nick: