Dodany: 2012-10-26 13:16:30

 

Freelancers Internet to bardzo przydatne medium. Również kiedy chodzi o pracę w internecie. Jednak nie wszystko przecież musi kojarzyć się z freelanceringiem. Tak jest chociażby jeśli chodzi o film Freelancers, gdzie mamy możliwość zobaczenia zupełnie czegoś innego aniżeli pracę przy komputerze.

 

Pozycja opowiada historię człowieka, który musi wybrać pomiędzy dobrem a złem. Główny bohater znany jako „50 cent” wciela się w tej produkcji w rolę syna zabitego policjanta, który wchodzi w szeregi akademii policyjnej wraz ze swymi dwoma najlepszymi przyjaciółmi. I jak to zwykle była film Freelencers potrafi zaskakiwać.

 

Młody policjant musi wic dokonać wyboru pomiędzy szybkimi i łatwymi pieniędzmi a lojalnością. Nie będzie to jednak zadanie łatwe… I właśnie z tego powodu film Freelancers jest filmem godnym polecenia. Nigdy nie wiadomo co tak naprawdę się wydarzy. Jednak niektóre sceny możemy obejrzeć chociażby poprzez filmy online, które zdradzą nam najważniejsze sceny a tym samym pozwolą podjąć decyzję co do tego czy filmy online to dobry sposób na nudęczy też znacznie lepiej wybrać się do kina.Dodaj nowy komentarz do artykułu Freelancers
Nick: