Dodany: 2012-10-26 13:08:59

 

MisiaczekPoprzez film Misiaczek możemy zobaczyć w jaki sposób możemy manipulować innymi ludźmi- zwłaszcza z najbliższej rodziny. Główny bohater pomimo, że tak naprawdę ma wygląd kulturysty, to jednak w kontaktach z kobietami tak naprawdę nie idzie mu najlepiej.

 

Film Misiaczek jest wiec próbą pokazania się z jak najlepszej strony i wyjściem od którego będzie zależeć dalsze życie głównego bohatera, który musi zmierzyć się nie tylko ze swą nieśmiałością wobec kobiet lecz również wyzwolić spod kochającej go bezgranicznie matki. I chociażby z tego względu film Misiaczek jest warty obejrzenia i poznania losów jego głównego bohatera.

 

Niestety jak to w tego typu filmach bywa nie wszystko złoto co się świeci. Przeglądając filmy online mamy pewność, że nie zawiedziemy się ani na chwilę oglądając film Misiaczek. Prócz wielu przezabawnych sytuacji możemy być pewni, że doznamy również wielu innych przeżyć związanych z tym filmem. Nie sposób ich wszystkich wymienić jednocześnie. Dlatego też polecamy filmy online, gdzie tą produkcję z całą pewnością zobaczymy w całej okazałości.Dodaj nowy komentarz do artykułu Misiaczek
Nick: