Dodany: 2012-10-26 13:04:09

 

GrabarzThrillery psychologiczne prezentowane poprzez filmy online takie jak film Grabarz to naprawdę mocne kino przez sceny jakie w nich mają miejsce. Gdy jednak w grę wchodzą doskonałe kreacje aktorskie – w głównej roli Dennis Quaid możemy być pewni, że widz nie zostanie zawiedziony.

 

I rzeczywiście już w pierwszych scenach filmu mamy możliwość obserwować jak główny bohater po dwóch latach od śmierci żony zaczyna zmieniać swoje zachowanie. Wszyscy wiedzą, że typowa rola grabarza to tylko pozory. Po okolicy krążą bowiem wieści, że w jego domu dzieją się dziwne rzeczy. Nie wielu jest jednak śmiałków, aby sprawdzić co rzeczywiście ma tam miejsce. I jak to zwykle bywa – nastolatkowi zakradają się pod dom widząc tańczącą parę.

 

I chociażby ta scena sprawia, że film Grabarz to pozycja warta polecenia przede wszystkim osobom kochającym mocne wrażenia. A tych z całą pewnością nie zabraknie. Ten trzymający w napięciu thriller to pozycja dla wszystkich, których nie interesuje już tandetne kino, to film Grabarz – pozycja obowiązkowa, której zwiastuny można obejrzeć poprzez filmy online na wielu stronach poświęconych tematyce filmowej.Dodaj nowy komentarz do artykułu Grabarz
Nick: