Dodany: 2012-10-01 11:18:56

 

Zły dotykFilm zły dotyk to łamanie niejako pewnego tabu. Film zły dotyk opowiada bowiem historię mężczyzny, który został skazany za molestowanie dziewczynek. Odsiedział w więzieniu swój wyrok i wychodzi na wolność.

 

Ta wolność jak się okazuje nie jest dla niego niczym dobrym, bo wciąż myśli o tym, kim tak naprawdę jest i czego sam się boi. Okazuje się, że wciąż nie może normalnie żyć, jednak wierzy też, że nie jest tak zły jak myślą o nim inni ludzie. film Zły dotyk to film, który opowiada również jak bardzo społeczeństwo nie potrafi przełamać się patrząc na kogoś, kto ma na swoim koncie coś takiego, jak odwraca się rodzina, jak nikt nie chce go znać.

 

Film zły dotyk to film, o poszukiwaniu siebie i swojego szczęścia, mimo, że wielu uważa, że szczęście się już nie należy. Film zły dotyk porusza ważny dziś temat, tego jak ludzie, którzy mają podobne wyroki – po wyjściu z więzienia mają sobie radzić, jakimi ludźmi mają być i jak samodzielnie sobie radzić, kiedy nie jest się pewnym siebie ani za grosz. Film zły dotyk polecamy wszystkim, doskonała rola i odtwórca głównej roli pokazuje prawdziwy, drażliwy temat w sposób, o którym należałoby mówić jako o prawdziwym cierpieniu ludzi zamkniętych w swojej chorobie, a przez to wykluczonych z wielu dziedzin życia..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zły dotyk
Nick: