Dodany: 2012-10-01 11:14:03

 

Lęk wysokościJakie stosunki łączą ojca z synem? Czy jest możliwe by bliscy sobie ludzie nie znali się zupełnie?By nigdy nie chcieli się poznać? Film lęk wysokości to polski dramat opowiadający o chłopaku, który robi karierę w telewizji, a mimo to jest bardzo samotny, kiedy jego ojciec choruje – ten mimo, że nie ma kontaktu z ojcem – postanawia mu pomóc.

 

Czy jednak takie rozwiązania są zawsze najlepsze? Czy nie mając wspólnego życia, można nagle do swojego wpuścić kogoś zupełnie nam obcego, kto dodatkowo nie jest się w stanie z nami podzielić niczym. film Lęk wysokości to wzruszający film, z doskonałą obsadą. Jeden z lepszych, polskich filmów, które powstały na przestrzeni ostatnich lat.

 

Film lęk wysokości można dziś obejrzeć w wielu formach, jednak najważniejsze by otworzyć się na przekaz, który płynie do nas z głębi tych, którzy te film napisali i stworzyli. Film lęk wysokości to kawał dobrej produkcji, która nie idzie na marne – bo uczy nas samych i innych, którzy nas otaczają i często – mimo, że nie mówią, że potrzebują, to potrzebują..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Lęk wysokości
Nick: