Dodany: 2012-10-01 11:09:48

 

Zabójstwo/ DoodslangJeśli zdarza się wam czytać w gazetach o jakichś dramatycznych wypadkach, czy nieoczekiwanych zabójstwach wśród ludzie, którzy nigdy nie wydawaliby się jak ci, którzy mogliby kogoś skrzywdzić – polecamy film zabójstwo/doodslang.

 

film Zabójstwo/ Doodslang to film, który ma za zadanie pokazać, że wielu z nas ma prawo do przeróżnych rozterek i złych wyborów, problem jednak w tym , kiedy okazuje się, że decyzja, którą podjęliśmy niekoniecznie jest słuszna i sami nie jesteśmy tego pewni. Film zabójstwo/doodslang to film, który przedstawia historię osoby, której zajęciem jest prowadzenie karetki. Kiedy wiezie do szpitala ciężarną kobietę, by w spokoju mogła urodzić dziecko – natrafia na spory problem w przemieszczaniu się. Chcąc wyjaśnić sprawę z blokującymi trasę motocyklistami – zostaje cofnięty, co ostatecznie sprawia, że atakuje on mężczyznę, który nie pozwala mu przejechać.

 

Ten trafia do szpitala, gdzie umiera, a o zabójstwo oskarżony zostaje nasz główny bohater, który dla matki, która mogła dotrzeć na czas do szpitala jest on prawdziwym superbohaterem. Czy takie dwa oblicza mężczyzny rzeczywiście istnieją, czy też jest jedno oblicze, jak u każdego z nas tylko sytuacje często sprawiają, że inaczej się zachowujemy i dla każdego możemy wydawać się innym człowiekiem. Film zabójstwo /doodslang – to film, którego nie sposób opowiedzieć, mimo łatwej, nieskomplikowanej fabuły jest to film, który przemawia do każdego z nas – widza..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zabójstwo/ Doodslang
Nick: