Dodany: 2012-10-01 11:02:23

 

Mężczyźni w natarciuJeśli nie mamy przyjaciół ze wszystkim musimy sobie radzić sami i o ile nie jest to wielki problem przy codziennych sytuacjach, w tych niecodziennych brak nam jest tgo, co najważniejsze – a więc pomocy i stawania ramię w ramię w walce o ważną sprawę.

 

Komedia, kóra wykorzystuje te tezy opisane powyżej to film mężczyźni w natarciu. Film mężczyźni w natarciu o film prezentujący ogromną, silną, męską przyjaźń, która łączy przyjaciół zarówno w dobrych chwilach jak i tych, które nie do końca miały ułożyć się tk, ja się ułożyły. film Mężczyźni w natarciu to film, który opowiada o mężczyźnie, który nie mogąc doprosić się znikąd pomocy – postanawia ostatecznie napaść na bank. Jego przyjaciele nie zastanawiają się i razem z nim ruszają na bank. Ja się okazuje jest to bank spermy i to właśnie do niego wkrada się grupa przyjaciół.

 

Jak rozwiąże się cała sytuacja? Czy uda im się osiągnąć cel? Film mężczyźni w natarciu to film , który jest nie tylko zabawny, ale ma w sobie również sporo prawdy – jak na film, który głównie jednak jest komedią. Film ten jest ciekawym odzwierciedleniem tego powiedzenia, które mówi o tym, że przyjaciół poznaje się w biedzie. Film ten pokaże, że wspólnie, wielu przyjaciołom znacznie łatwiej jest coś osiągnąć, choćby była to najmniej naturalna rzecz..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Mężczyźni w natarciu
Nick: