Dodany: 2012-10-01 10:59:54

 

DetentionWiele osób uważa, że dobry film to horror, który sprawia, że widza naprawdę się boi. Tak nie jest do końca, o czym świadczy choćby film detention. film Detention to film, który jest swego rodzaju odświeżeniem tego, co już chyba każdy z nas choć raz widział.

 

Mowa o standardowej akcji, w której grupa osób jest śledzona przez kogoś, kto chce im zrobić krzywdę. Najczęściej w takich filmach, jak i w tym omawianym u jakim jest film detention – ofiarami są albo kobiety, albo młodzi ludzie, którzy nie zdążyli jeszcze poznać co to strach, czy też nie zdążyli na tyle poznać życia by się dobrze bronić. Film dtention to film, który ma za zadanie nie tylko przestraszyć, ale również jest to film, który ma za zadanie zaprezentować widzowi jakąś zagadkę, której nie chcemy wcale rozwiązać, mimo, że tak nam się właśnie wydaje.

 

Film detention to film, który opowiada o losach grupki dzieciaków, które marzą o tym y dorosnąć, by zacząć już studiować i o wiele więcej móc niż do tej pory. Jak się jednak okazuje – coś, nie pozwoli im w pewłni cieszyć się tym, co sobie zaplanowali. Przyjdzie im nie tylko walczyć o swoje życie, ale również bać się jak nigdy wcześniej. Film detention jest dobrą, ciekawą produkcji, którą polecamy..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Detention
Nick: