Dodany: 2012-10-01 10:58:11

 

Offline/ CyberstalkerFilm, który określany jest przez widzów i internautów, jako film, który mimo widocznego, małego nakładu finansowego na produkcję doskonale urządza fabułę, która sama w sobie również jest bardzo ciekawa.

 

film Offline/ Cyberstalker to film, który zdobył masę pozytywnych ocen, głównie ze względu na to, że jest to wciąż film, poruszający i ujmujący nowoczesną fabułą i tym co dziś staje się największym problemem, przy takiej rozbudowie sieci i liczbie osób korzystających z internetu – w każdym wieku. Film offline/cyberstalker to film, który ma za zadanie pokazać jak niebezpieczni mogą być ci, którzy początkowo tylko w sieci uprzykrzają nam życie.

 

Film offline/cyberstalker to również film, który pokazuje jak może skończyć się początków niegroźne śledzenie nas, czy inne tego typu zabieranie naszej przestrzeni przez innych, dziwnych, niebezpiecznych ludzi. Film ten opowieda o losach dziewczynki, której rodziców zabił jej internetowy prześladowca. Kiedy po kilkunastu latach pojawi się ponownie – jej koszmar wraca, a ona sama nie ma pojęcia jak poradzić sobie z tym jej życiowym dramatem, który sprawił, że stała się zupełnie innym człowiekiem. Polecamy również film osobom, które wciąż nie wierzą w to, że bezpieczeństwo w sieci jest najważniejsze..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Offline/ Cyberstalker
Nick: