Dodany: 2012-10-01 10:56:23

 

Dom w głębi lasuFilmy, które mają za zadanie sprawić byśmy poczuli się jak główni bohaterowie, to zazwyczaj filmy z gatunku horror. Tak jest w przypadku filmu, którym jest film dom w głębi lasu.

 

Film dom w głębi lasu to opowieść o grupie studentów, którzy wybierają się pewnego dnia do domu, który oddalony jest od domostw i przede wszystkim, daje im masę wolności, bo nikt im nie przeszkadza, szybko jednak okazuje się, że ten dom w głębi lasu nie jest miejscem ich wymarzonych wakacji, aż spotka ich tu masa złych i przerażających zdarzeń, że przyjdzie im walczyć o swoje życie i bezpieczeństwo. Film w głębi lasu to typowy horror, o których przywykliśmy – jako widzowie i miłośnicy amerykańskiego kina.

 

Film głębi lasu to film, który ma za zadanie nie tylko sprawić, żebyśmy wcielili się w swoich bohaterów i bali się jak oni, ale również jest to film z doskonałymi efektami i nieodgadnioną historią, która sprawia, że produkcji jako całość jest zdecydowanie atrakcyjniejsza niż wiele horrorów, które robione przez lata – momentami bardzo nieudolnie. film Dom w głębi lasu, mimo, że m wiele podobnych elementów jak filmy, które już widzieliśmy – z pewnością spodoba się niejednemu z nas. Polecamy miłośników gatunku, ale i początkującym w tej kwestii, którzy potrzebują mocnych wrażeń, a tym zdecydowanie w tym filmie nie brakuje..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Dom w głębi lasu
Nick: