Dodany: 2012-10-01 10:38:54

 

W celi śmierciJeśli poruszają Was historie, które są na bazie prawdziwych zdarzeń, jeśli lubicie ciekawe, dokumentalne produkcje, których celem jest pokazanie naszego świata i mechanizmów , które nas na co dzień oplatają – to z pewnością spodoba wam się film w celi śmierci.

 

film W celi śmierci można nazwać produkcją kontrowersyjną, można też nazwać go filmem, który zmienia nasze codzienne, społeczne spostrzeżenie na pewne sprawy. Film w celi śmierci to film, który został stworzony na bazie historii życia kilku więźniów, którzy żyją w celi śmierci, a więc jest na nich wydany wyrok, a oni jedynie czekają na jego wykonanie. Film w celi śmierci to dokument, więc jeśli wzrusza – to musimy mieć świadomość tego, że wzrusza nas czyjaś, konkretna historia, żywego, prawdziwego człowieka, który dokonał czynu, za który został skazany w najwyższym wymiarze kary.

 

Film w celi śmierci ma na celu pokazanie sprawy skazańców, zwyrodnialców, z nieco innej perspektywy, z takiej, z której na co dzień nie patrzymy na ludzi, na których społecznie wydaliśmy już swój wyrok. Film pokazuje nieco inne oblicze głównych bohaterów, ale i nas samych, bo podczas oglądania filmu wielu z nas zmienia soje spostrzeżenia i osąd wobec tego typu ludzi, bądź tych ludzi, których oglądamy konkretnie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu W celi śmierci
Nick: