Dodany: 2012-10-01 10:36:50

 

Kac WawaJeden z lepszych filmów amerykańskich – przełożony na polski rynek kinowy – mowa o filmie kac vegas, który w polskiej wersji jest produkcją, którą nazwano film kac wawa. Film kac wawa to opowieść o parze, która zamierza się pobrać.

 

Nie zważając na to, że dookoła wielu osobom nie wychodzi, że wielu jest przeciwko nim – postanawiają w niedalekiej przyszłości wziąć ślub. Na parę dni przed uroczystością – każde z nich wybiera się na swój ostatni ''wolny'' kawalerski i panieński wieczór z przyjaciółmi. Tam dochodzi do przeróżnych sytuacji, które niestety nieco pokrzyżują im plany. film Kac Wawa to produkcja, która z założenia miała być zabawna, wesoła, komediowa, ale niestety w tym przypadku nie wyszło. To co dobrze sprzedaję się z amerykańskim humorem nie zawsze wychodzi w naszym kraju, o tym może przekonać się każdy, kto obejrzał film kac wawa.

 

Film kac wawa momentami jest niezwykle niskich lotów, a przy tym sprawia, że widz może poczuć się urażony takim obrotem sprawy. Film kac wawa jest filmem, który zasługuje niestety na miano jednego z gorszych filmów jakie stworzono nie tylko w tym roku, ale ogólnie filmów polskich..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Kac Wawa
Nick: