Dodany: 2012-10-01 10:35:12

 

Tylko Ciebie chcęFilm tylko Ciebie chce to film opowiadający o pięknej miłości, która jest nie tylko sensem życia jednego z głównych bohaterów, ale jednocześnie jedyną niespełnioną kwestią jego życia.

 

Film tylko ciebie chce opowiada losy mężczyzny, który w przeszłości bardzo kochał kobietę jednak po wyjeździe do innego kraju – niejako miłość ta, się uspokoiła. Przypomina się jednak szybko, kiedy okazuje się, że po powrocie w rodzinne strony nadal kobieta jest dla niego wyjątkowa. film Tylko Ciebie chcę to film, który nie tylko pięknie prezentuje jak niespełnione rządzą nami kierują, ale również pokazuje jak ważne w życiu każdego człowieka jest takie miłosne spełnienie.

 

Film daje nam do myślenia poprzez fakt iż mężczyzna mimo znalezienia po powrocie innej kobiety – nadal niejako kręci się wokół, rozpamiętując sytuację z przeszłości. Film ten poleca się nie tylko tym, którzy kochają romantyczne historię, ale również tym, którzy swoje szczęście gdzieś kiedyś przeoczyli. Film ten jest również momentami bardzo zabawny, dlatego poleca się również miłośnikom ciekawych zdarzeń..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Tylko Ciebie chcę
Nick: