Dodany: 2012-08-22 08:55:26

 

Śmiertelna głębiaFilm śmiertelna głębia to po raz kolejny powrót do opowieści o strachu, jaki wzbudzają w nas żarłoczne bestie żyjące w głębi. Mowa o rekinach, które po raz kolejny – za pomocą filmu śmiertelna głębia wracają na ekrany.

 

Film śmiertelna głębia to opowieść o podróżniczce, badaczce, która po dramacie z przeszłości po raz kolejny musi zmierzyć się ze swoim lękiem. Film śmiertelna głębia to film, który po raz kolejny jest pokazaniem jak głębia oceanu może skrywać zagadki, śmiertelne niebezpieczeństwo, a także strach, który mimo wszystko będzie musiał zostać przezwyciężony w walce o swoje życie. film Śmiertelna Głębia jak filmy online, które już znany z podobną fabułą, ma masę fanów, zawsze zbierają się tłumy chcące przeżywać przygody wraz z głównym bohaterem, czy bohaterką.

 

Film poleca się szczególnie tym, którzy kochają Halle Berry w akcji. To zdecydowanie jedna z lepszych ról , które zostały jej przydzielone. Jeśli jesteś fanem aktorki z pewnością się nie zawiedziesz.Dodaj nowy komentarz do artykułu Śmiertelna głębia
Nick: