Dodany: 2012-08-22 08:53:43

 

PrometeuszLegenda obcego nie musi zostać zagrożona. Film Prometeusz to film, który nie tylko pokazuje kolejną serie, dawkę science fiction, którą znamy z legendarnej serii o obcym. Film Prometeusz to film, który nie tylko nie zawiedzie widzów, którzy kochają ten gatunek, ale i Ridleya Scotta.

 

Film Prometeusz to najbardziej oczekiwana od lat produkcja z serii science fiction. Film prometeusz ma za zadanie ponownie wciągnąć do świata obcych wszystkich tych, którzy kochają klimat takich filmów.

 

Film prometeusz już jest jednym z najbardziej kasowych filmów, a to dopiero kilka dni od premiery. film Prometeusz to film dla każdego, kto kocha opowieści o walkach z obcym, ale i filmy dla tych, którzy kochają dobrą akcje na wielkim ekranie, w dodatku ze znakomitą obsadą. Film prometeusz jest niesamowitym przeniesieniem doskonałej fabuły w akcję specjalną. filmy online jak ten, tu przedstawiany to przede wszystkim filmy, które mają za zadanie zadziwić, uwieść, zaskoczyć. To najcenniejsze co jest w tych filmach.Dodaj nowy komentarz do artykułu Prometeusz
Nick: