Dodany: 2012-08-22 08:41:09

 

Bad AssFilm bad ass opowiada historie mężczyzny, który jako kaleka wraca z wojny, którą bardzo przeżył, jako kaleka nie może podjąć żadnej pracy, bo swoje zdrowie poświęcił na walkę za ojczyznę, jednak ojczyzna odsuwa się od niego, kiedy to on potrzebuje jej pomocy.

 

Mijają lata, a mężczyzna wciąż sprzedaje hot dogi, do czasu kiedy nowocześniejsza firma nie zajmuje jego miejsca. Do tego ginie jego matka, a on pozostaje sam. Wszystko się jednak zmienia, kiedy pewnego razu w autobusie staje w obronie mężczyzny, którego atakują młodzi napastnicy. Film trafia do youtube, gdzie szybko zostaje okrzyknięty bohaterem, od tej pory pomaga policji utrzymać porządek w mieście. Wszystko się jednak zmienia, kiedy jego najbliższy przyjaciel w niewyjaśnionych okolicznościach zostaje zamordowany.

 

Mężczyzna sam postanawia wyjaśnić całą sprawę i znaleźć sprawcę. film Bad Ass to opowieść o sile, męstwie i bohaterstwie, ale i ogromnej samotności. Film bad ass pokazuje również, że wciąż wielkim problemem jest to, że ludzie którzy wracają z wojny nie mają zapewnionych odpowiednich warunków do życia. filmy online o bohaterach wojny nieco odbiegają od tego filmu, jednak wiele je łączy.Dodaj nowy komentarz do artykułu Bad Ass
Nick: