Dodany: 2012-08-22 08:39:12

 

Miłosne sztuczkiFilm , który łączy pokolenia, a przynajmniej opowiada o tym, jak te pokolenia rzeczywiście mogą zostać połączone. Film miłosne sztuczki opowiada historię chłopaka, który ma ogromne powodzenie wśród kobiet, jednak żadnej nie traktuje poważnie, nie chce też wiązać się na dłużej z żadną z nich, dlatego też uważa, że takie traktowanie jest w porządku i niczego więcej nie potrzebuje.

 

Chłopak odwiedza dziadka, który ma z kolei depresję z powodu swojego wieku i chce już dołączyć do swojej ukochanej na tamtym świecie. Wnuk postanawia jednak tchnąć w dziadka nowego ducha i zaczyna uczyć go jak radzić sobie z kobietami, których dookoła niego nie brakuje, tak by znaleźć przyjaciółkę i również starość zamienić w szczęśliwy czas z poderwaną kobietą.

 

Dziadek tymczasem również postanawia zająć się swoim wnukiem, zamierza nauczyć go jak obchodzić się z kobietami by zatrzymać jakąś na dłużej. Żaden nie wierzy w metody drugiego, do czasu, kiedy w życiu obu nie pojawiają się kobiety, dla których jak się okaże obaj zrobią wszystko. film Miłosne sztuczki to cudowna, wzruszająca i zabawna komedia, którą można polecić z czystym sumieniem. filmy online tego typu to doskonały pomysł na rodzinny wieczór. Polecamy film miłosne sztuczki.Dodaj nowy komentarz do artykułu Miłosne sztuczki
Nick: