Dodany: 2012-08-22 08:33:37

 

SzczęściarzFilm szczęściarz to film opowiadający historię młodego chłopaka, który w życiu zobaczył już wystarczająco dużo cierpienia, chaosu, wojny i zła. Przeżył kilka lat w iraku, jako żołnierz i jak twierdzi sam przed sobą żyje tylko dzięki zdjęciu, które znalazł i które dodawało mu otuchy, przywiązał się do niego – traktując jak bardzo bliskie sobie.

 

Kiedy wraca do domu, postanawia, że nie tylko odnajdzie kobietę ze zdjęcia, ale również postara się do niej zbliżyć, bo czuje , że jest mu bliska mimo że nigdy się nie poznali. film szczęściarz opowiada o tym, jak mężczyzna rzeczywiście pojawia się w życiu swojej ukochanej ze zdjęcia i postanawia poznać jej historię, postanawia zrobić wszystko, by go pokochała.

 

Zatrudnia się u jej ojca i robi wszystko by być blisko. Film szczęściarz to film nie tylko o nadziei i ogromnym przywiązaniu, ale również film o postanowieniach, które potrafią nas uratować. filmy online tego typu zawsze wzruszają i sprawiają, że człowiek zaczyna zastanawiać się nad własnym istnieniem.Dodaj nowy komentarz do artykułu Szczęściarz
Nick: