Dodany: 2012-08-22 08:31:34

 

Tysiąc słówCo się stanie, kiedy osoba kochająca mówić, zarabiająca na mówieniu, przekonywaniu, nagle nie będzie mogła nic więcej powiedzieć,a kiedy wyczerpie limit dostatecznej ilości słów – umrze? Taka jest fabuła filmu, którym jest film tysiąc słów.

 

Film tysiąc słów to opowieść o człowieku, który dostaje na siebie klątwę niemówienia. Do końca życia ma mu pozostać do wypowiedzenia jedynie tysiąc słów, a jak sobie z tym poradzić, kiedy jego życie polega na mówieniu właśnie? Film tysiąc słów to film, który bawi do łez zwłaszcza, kiedy nasz główny bohater zaczyna szukać przyczyny zdarzenia i stara się obejść zakaz, który otrzymał, a jednocześnie przeżyć.

 

Film tysiąc słów to doskonały film dla tych, którzy lubią i cenią kino komediowe jednak nie tandetne, a ciekawe i z inna niż dotąd znana fabułą. film Tysiąc słów to również doskonała gra aktorska, która tylko dodaje smaku całości. filmy online komediowe powinny się od takich produkcji uczyć, by widz nie był ogłupiany, co często się zdarza., a przecież ignorowanie poczucia humoru widza i jego inteligencji to coś najgorszego, co można zrobić.Dodaj nowy komentarz do artykułu Tysiąc słów
Nick: