Dodany: 2012-08-22 08:29:47

 

DyktatorFilm dyktator nie jest filmem, którego spodziewają się Amerykanie, filmem , który pokazuje jak strasznym człowiekiem, jak bardzo bezwzględnym jest dyktator – film to komedia, poczucie humoru igrające z poprawnością polityczną.

 

To właśnie poprawność polityczna jest w tym przypadku nadszarpnięta, jednak nikt się tym nie przejmuje bo film jest po prostu zabawny i to jest najważniejsze. Film opowiada historie bezwzględnego dyktatora trochę w krzywym zwierciadle, który stara się za wszelką cenę stłamsić rodzące się w jego kraju odruchy demokratyczne.

 

film Dyktator to film opowiadający o tym, jak mężczyzna, który jest tak potępiany może choć raz być pokazany w krzywym zwierciadle i można się z tego śmiać. Film dyktator uznany został przez wielu krytyków za nieroztropny, za niepasujący, za przesadę, jednak jak wiadomo – to co jednemu nie pasuje, innemu wyda się być ciekawe, tak jest również w filmem dyktator. filmy online poruszające tematykę dyktatury jeszcze nigdy nie były pokazywane w ten sposób.Dodaj nowy komentarz do artykułu Dyktator
Nick: